Едельвейс
Розташування Розташування

Розташування

Табір Едельвейс один з найбільших таборів Прикарпаття, знаходиться у самому серці Карпатських гір, на висоті 754 метра над рівнем моря, в мальовничому гуцульському селі Микуличин, яке являється високогірним кліматичним курортом, розташованим у долині річки Прут.

Микуличин здавна відомий своїми оздоровчими властивостями та неймовірною природою, адже знаходиться в центрі Карпатського національного природнього парку.

Свого часу Микуличин носив неофіційний статус найбільшого за площею села в Європі, першу письмову згадку про цей населений пункт датовано 1412 роком.

ЯК ДОЇХАТИ

Микуличин межує з містом Яремче, та входить до складу Яремчанської ОТГ, з селищем є залізничне та автомобільне сполучення, вздовж села проходить автошлях Н-09 Львів-Івано-Франківськ-Яремче-Рахів-Мукачево. Протягом дня курсують рейсові автобуси, найчастіше з Івано-Франківська та Яремче, та потяги у напрямку Рахів, Ворохта.

Табір розташований в центральній частині села (поблизу селищної ради), відстань до табору від автобусної станції складає 100 метрів, від залізничної станції 1200 метрів.