Українська мова Русский язык

Туристично-оздоровчий комплекс «Едельвейс»

Тишу і таємничість лісу замість міського шуму, свіжість гірських рік замість задухи громадського транспорту, кришталево чисте гірське повітря замість пилу і вихлопних газів автомобілів. Все це і навіть більше подарує Вашим дітям відпочинок в
дитячому оздоровчому таборі "Едельвейс".

Дитячий відпочинок залежить від вибору їхніх батьків. Діти мають право на активний, цікавий, по-справжньому «дитячий відпочинок».

Не обманюйте їхніх сподівань! Дайте Вашій дитині можливість відпочити від Вашого піклування та навчитися самостійно приймати рішення. Дайте можливість дітям отримати те, про що Ви самі мріяли в їхньому віці.

Близькі й далекі верхи гір, що голубіють на небі, смерекові чорні ліси з їх синім диханням на ясну зелень полонини, кипіння холодної річки і синій димок від ватри – все це дух наших Карпат.

Якщо Ваша дитина мріє про справжній дитячий відпочинок та хоче пізнати прекрасний світ природи, тоді відпочинок в дитячому таборі «Едельвейс» - прекрасний вибір. Відпочинок у нашому таборі – це спроба поновити втрачений зв’язок між людиною та природою, можливість побачити красу та велич рідного краю, а також шанс знайти справжніх друзів.

Ми запропонуємо Вашій дитині активний відпочинок: піші походи в гори, прогулянки унікальними місцями, екскурсійні програми, навчання основам туризму. Заряд енергії, емоції та найяскравіші враження залишаться у Ваших дітей назавжди.

Ми у Facebook

Запрошуємо дітей віком від 7 до 18 років!

Розташування: ТОК “Едельвейс” знаходиться в смт. Микуличин, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області. Це за 17 км. від гірськолижного курорта Буковель.

Проживання: 3-4-5-6 дітей в кімнатах. Зручності на поверсі в стаціонарних цегляних корпусах. В дерев'яних корпусах зручності біля корпусу в окремому приміщені (туалет, умивальники, душові кабіни).

Харчування: 5-ти разове, смачне та з користю для здоров’я Вашої дитини. В їдальні працюють висококваліфіковані кухарі. Тут примірне меню табору на 14 днів

Інфраструктура: Загальна площа території табору 1,8 га. На території є дві спортивні площадки: волейбольна та футбольна, площадка для пляжного волейболу, дві великі альтанки для проведення концертів, дискотек, розважальних заходів, приміщення для настільного тенісу, ігрові майданчики, майданчик для занятть спортивними єдиноборствами. Котельня табору забезпечує, крім опалення корпусів, ще й цілодобове гаряче водопостачання.

Дозвілля: Для дітей щоденно проводяться дискотеки, різноманітні конкурси та змагання, де переможці нагороджуються призами. Велика увага в таборі приділяється спортивній роботі. Працює бібліотека та система супутникового телебачення. Ось орієнтовна програма роботи табору на 14 днів

В ТОК “Едельвейс” працює кваліфікований персонал: вихователі - викладачі гімназій м.Івано-Франківська, студенти Івано-Франківського Прикарпатського університету; медичний персонал – працівники дитячих лікувальних закладів.

Графік заїздів до дитячого оздоровчого табору "Едельвейс"

Зміна Кількість днів Дата заїзду Вартість путівки, грн.
I* 18 04.06.2018 - 21.06.2018 5940
14 08.06.2018 - 21.06.2018 4760
II* 18 22.06.2018 - 09.07.2018 6300
III* 18 10.07.2018 - 27.07.2018 6300
IV* 14 28.07.2018 - 10.08.2018 4900
V* 14 11.08.2018 - 24.08.2018 4900

* Дата заїзду та термін перебування може бути персонально погоджено з замовником.

Діє гнучка система знижок.

У першій табірній зміні із дітьми будуть працювати американські волонтери із штату TEXAC

Для поїздки в табір при собі необхідно мати:

1. Копію свідоцтва про народження.

2. Медичну довідку форми 079о.

3. Особисті речі: засоби особистої гігієни, літній головний убір, зручне спортивне взуття, спортивний костюм, вітровку, теплий светер на випадок похолодання.

Дитячий відпочинок в Карпатах – найдоступніший у фінансовому плані.

Для турагентів передбачено комісія. Просимо уточняти ціни при бронюванні путівок. У вартість путівки входить: проживання, 5-ти разове харчування, програма табору, походи в гори, екскурсії, страхування. У вартість путівки НЕ входить: трансфер до табору, особисті витрати дітей.

У період міжсезоння надаються послуги з проживання, проживання та харчування для дітей та дорослих. Близкість до гірськолижних трас Буковеля та Яблуниці забезпечує фінансово доступний відпочинок для всіх. Надамо житло для Ваших працівників, що зайняті на об`єктах туристичної інфраструктури Яремча, Ворохти, Буковеля. Наші ціни Вас приємно здивують.

Ось так у нас відпочивали минулого літа

Відвідайте нашу сторінку у Facebook - там фото, відео та багато всякого цікавого. Можливо, Ви себе там впізнаєте?

А прогноз погоди на сьогодні у нас такий:

Погода в Україні